Stogų statymas, renovavimas, dangų montavimas

Meistrų kolektyvas „Stater“ siūlo paslaugas susijusias su stogų griovimu, renovavimu, naujų stogų statymu, dangų montavimu.

„Stater“ kolektyvas klientams teikia visas paslaugas susijusias su žodžiu - stogas.

Stogas viena iš kertinių jūsų namo konstrukcinių dalių, sauganti nuo kritulių, saulės spindulių ir suteikiantis namui tvirtumą, išskirtinę išvaizdą, kuria grožisi ne tik jūsų, bet ir praeivių akys.

Siekiant patenkinti kliento norą turėti tvirtą, gražų, ilgaamžį stogą “Stater“ meistrai tobulinasi stogų statymo, konstrukcijų tvirtinimo, dangų montavimo srityse. Nuolatos dalyvaujame stogų dangų gamintojų rengiamuose seminaruose ir praktiniuose mokymuose.

Didelį dėmesį skiriame statomo stogo konstrukcijos tvirtinimui, hidroizoliacinių medžiagų ir jų sumontavimo kokybei. Klientui galime suteikti bet kokios stogo dangos skirtos šlaitiniams stogams (čerpės, skarda, šiferis, skalūnas) sumontavimo paslaugas.

Ilgametė patirtis leidžia klientui suteikti paslaugas stogų statyme, dangos montavime neatsižvelgiant į statomo stogo architektūrą , gebame pastatyti ne tokius sudėtingus vieno ar dviejų šlaitų, tiek sudėtingus daugiašlaičius nestandartinės architektūros stogus.

Bendradarbiaujame su Europoje gerai žinomais gamintojų (Creaton, Monier, Rukki, Pruzynski) atstovais, todėl pasiūlysime išeitį iš bet kokio kilusio klausimo susijusiu su stogo statymo ar stogo dangos pasirinkimo klausimo.

Ilgametė patirtis, požiūris į darbą, darbų atlikimo kultūra, žmonių atsiliepimai, atliktų darbų skaičius ir jų architektūrinė įvairovė leidžia jums pasiūlyti kokybiškas ir greitas paslaugas už prieinama kainą.

Siūlomų paslaugų kainos ir kokybės santykis ne tik nustebins, bet ir leis ilgai džiaugtis suteiktų paslaugų rezultatais.