Stogų statymas, renovavimas, dangų montavimas

Stogdengiai-staliai „Stater”

Kvalifikuoti stogdengiai-staliai atlieka stogų dengimo, renovavimo, griovimo ir statymo darbus, klientams taip pat siūlome karkasinių namų statymo-surinkimo paslaugas. Stogų ir karkasiniu namų statymo paslaugas klientams siūlome nuo 2000m, per šį pakankamai ilgą laikotarpį įsisavinome ne mažai informacijos, tobulinomės užsienio ir Lietuvos gamintojų rengtuose praktiniuose ir teoriniuose seminaruose, esame sertifikuoti, turintis visus LR įstatymų nustatytus darbo leidimus. Garantuojame už savo atliekamų ir suteikiamų paslaugų kiekybę ir kokybę. Kruopštaus darbo rezultatai ir klientų atsiliepimai rodo, kad pasiekėme aukštą profesionalumo lygį architektūriškai sudėtingų stogų bei karkasinių namų statymo srityse.

Atliekamų darbų paslaugas klientams siūlome patraukliomis kainomis, kadangi esame ne statybinė įmonė, bet kolektyvas dirbantis su individualios veiklos pažymomis. Išvengdami papildomų administravimo kaštų (ofisų nuoma ir t.t.) klientams galime pasiūlyti prieinamas kainas. Klientus konsultuojame visais, nuo projekto pradžios iki statybinių medžiagų kokybės ir jų įsigijimo klausimais.

Atliktiems statybiniams darbams suteikiame LR įstatymo tvarka numatytas garantijas, išrašome tai patvirtinančius dokumentus.

Mūsų paslaugos