Stogų statymas, renovavimas, dangų montavimas

Patyrusių meistrų kolektyvas „Stater“ siūlo klientams šiuolaikiškomis ir inovatyviomis technologijomis paremtų karkasinių namų statybą. Siūlome greitai ir efektyviai įgyvendinti Jūsų svajonę turėti gražų, šiltą, ekologišką ir ekonomišką savo svajonių namą.

Karkasinių namų statymo paslaugas teikiame nuo 2000 metų. Esame kvalifikuoti ir atestuoti karkasinių namų statymo paslaugas teikiantys meistrai.

„Stater“ meistrų kolektyvas savo karkasinių namų statymo, apšiltinimo ir įrengimo kvalifikaciją ir žinias nuolatos tobulina Lietuvos ir užsienio valstybių gamintojų rengiamuose seminaruose, bei mokymuose. Todėl klientams gebame pasiūlyti kokybę turinčią greitį.

Klientui išsirinkus ir pateikus planuojamo statyti namo projektą, įgyvendinimui užtruksime ne ilgiau kaip 1 mėnesį. Karkasinio namo privalumas - kaina, kuri lyginant su alternatyviomis kitų namų statymo technologijomis, ženkliai mažesnė.

Tvarkingai ir sandariai su šiuolaikinėmis technologijomis pastatytas karkasinis namas ne tik džiugins savo išvaizda, bet ir šaltais žiemos vakarais vidaus patalpose leis jaustis komfortabiliai, tvarkingai pastatyto, apšiltinto, užsandarinto karkasinio namo sienos - vienos geriausiai laikančių šilumą vidaus patalpose.

Bendras karkasinio namo svoris nereikalauja masyvių namo pamatų lyginant su mūrinių namų statyba, to pasekoje namo statymo pradžioje leidžia sutaupyti ne mažą dalį išlaidų. Lengvos, bet tvirtos statybinės medžiagos iš kurių montuojamos karkasinio namo pertvarinės sienos, suteikia galimybę karkasinio namo savininkui, bet kuriuo momentu pergrupuoti ir pakeisti namo vidaus sienų išsidėstymą, nereikalaujant labai didelių pastangų, laiko ir išlaidų.

Tvarkingai pastatytas ir prižiūrimas karkasinis namas nenusileidžia savo tarnavimo ilgaamžiškumu nei vienai kitai statymo technologijai (mūras, rastas, blokas). Skandinavijos ir rytų Europos šalyse ir šiais laikais galima rasti nemažai karkasinių namų kurių tarnavimas tęsiasi ne mažiau kaip 100 metų, ne retas pastatas stovi ir 200 metų.

Su kvalifikuotų meistrų kolektyvu „Stater“ bendro dialogo ir šiuolaikinių medžiagų pagalba mes pastatysime Jūsų svajonių namą.

„Stater“ - kokybė turinti greitį